Navrhujeme, dodáváme a montujeme bytové a kancelářské interiéry, kuchyňské sestavy a interiérovou a venkovní stínící techniku.

Bytové interiéry

Navrhujeme a dodáváme interiéry obývacích pokojů, jídelen, studentských a dětských pokojů, koupelnový nábytek a vestavné skříně . Po konzultaci s zákazníkem navrhneme řešení a design, zpracujeme grafické návrhy , zaměříme prostory a zakázku zrealizujeme.

Rozsahem výroby jsme schopni realizovat zakázky z převážně laminovaných materiálů v mnoha barevných odstínech a imitacích dřeva, s použitím hliníkových a kovových prvků, skla a lakované MDF. Vše přizpůsobíme rozměrům prostoru a potřebě zákazníka.

Dále dodáváme jídelní stoly s židlemi, kancelářské křesla do studentských a dětských pokojů.

K kompletní dodávce patří vlastní autodoprava a montáž firemními pracovníky. Naše dodací termíny jsou standardně 4 – 6 týdnů.

odkaz do galerie

 
Komerční a kancelářské interiéry

Dlouhodobě realizujeme dodávky kancelářského nábytku do státních institucí , škol a soukromých firem. Vybavujeme interiéry prodejen, lékařských pracovišť, kosmetických a kadeřnických salónů, restaurací a penzionů.

Kancelářský nábytek je vyráběn v standardních řadách a rozměrech s možností úprav pro danou zakázku. Navrhneme a kompletně dodáme nábytek a interiérové prvky s ohledem na požadavky klienta, jeho funkčnost a vnitřní vybavení. Rozsahem výroby jsme schopni realizovat zakázky z převážně laminovaných materiálů v mnoha barevných odstínech a imitacích dřeva, s použitím hliníkových a kovových prvků, kovových stolových podnoží a systémů pro kancelářský nábytek. Ke kompletní dodávce zajišťujeme sortiment kancelářských křesel a jednacích židlí.

Naše dodací termíny jsou standardně 4 – 6 týdnů a více v závislosti na množství a složitosti zakázky.

odkaz do galerie

 
Kuchyně

Navrhujeme, dodáváme a montujeme kuchyňské sestavy včetně dodávky, zabudování vestavných spotřebičů a zařízení a jejich napojení na stávající instalace.

Po konzultaci s zákazníkem navrhneme řešení a design, zpracujeme grafické návrhy , v případě novostaveb a rekonstrukcí projektujeme instalační schéma pro budoucí rozvody, zaměříme prostory a zakázku zrealizujeme.

Kuchyňský nábytek vyrábíme na míru dle individuálních požadavků a stavebních dispozic prostorů.

Korpusy skříněk, vnitřní vybavení, pracovní desky a dvířka jsou vyráběny z laminovaných materiálů tuzemských a materiálů evropských firem Funder Max, Egger a Kaindl ve velmi širokém výběru barevných odstínů a imitacích dřeva. Dále dodáváme dvířka z MDF materiálu s foliemi v barevných odstínech a imitacích dřeva, dvířka z masivního dřeva a s dřevěnou dýhou v mnoha tvarech a dřevinách, dvířka opatřené lakem s vysokým leskem v nadstandardní kvalitě v mnoha barevných odstínech.

Dodáváme vestavné spotřebiče od renomovaných výrobců včetně jejich instalace, dřezy nerezové a kameninové, dřezové baterie, drtiče odpadů, výsuvné systémy a v neposlední řadě osvětlení kuchyně v mnoha provedeních.

K kompletní dodávce patří vlastní autodoprava a montáž firemními pracovníky. Naše dodací termíny jsou standardně 4 – 7 týdnů.

odkaz do galerie

 
Stínící technika

Komplexně zajišťujeme dodávky a instalaci stínící techniky firmy Climax.

Bezplatně zaměříme, doporučíme typ a provedení systému. Samotnou realizaci a servis provádíme vlastními pracovníky.

Interiérové žaluzie

V interiéru se používají k zastínění dřevěných a plastových oken žaluzie horizontální s hliníkovými nebo dřevěnými lamelami a žaluzie vertikální s látkovými lamelami. Žaluzie slouží k stínění slunečního záření a pronikání světla a také jako prvek k dotvoření interiéru.

Oba typy nabízíme v mnoha provedeních , způsobech ovládání celého systému a celé škály barev a imitací dřeva.

Žaluzie se skládají z horního oboustranně lakovaného hliníkové nosiče, v kterém je uložen ovládací mechanismus a převodovka, lamel a ovládacího prvku – převážně plastového řetízku a silonového lanka.

Látkové lamely dodáváme v 68 barevných odstínech a vzorech látek. Materiál je 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, skleněné vlákno a PVC.

Vertikální žaluzie se také využívají pro optické dělení interiéru a jako zástěny.

Venkovní rolety a žaluzie

V exteriéru se používají předokenní rolety a žaluzie, které plní funkci stínění slunečního zářením a pronikání světla a v případě rolet také funkci tepelně izolační a bezpečnostní.

Venkovní žaluzie se skládá z horního nosiče, v kterém je uložen ovládací mechanismus a převodovka , hliníkových zesílených lamel, hliníkových vodících postranních lišt a ovládacího prvku. Lamely mají různý tvar pro částečné a úplné zastínění. Žaluzie se ovládá ručně – klikou z interiéru nebo motorem jednotlivě nebo centrálně.

Předokenní rolety se skládají z hliníkového horního boxu v hranatém nebo kulatém provedení a několika velikostech v závislosti na výšce rolety. Dále z roletového pancíře složeného z hliníkových lamel vyplněných PUR pěnou v 9-ti barevných odstínech nebo plastových lamel v 7-barevných odstínech.

Lamely hliníkové mohou být zesílené pro zvýšení odolnosti proti průniku do objektu.

Ovládání rolety je ruční pomocí šňůry nebo motorem jednotlivě a centrálně.

Rolety se montují několika způsoby dle provedení horního boxu – na fasádu , do okenního výklenku, pod omítku. Pokud uvažujete o osazení venkovními systémy je důležité zvolit způsob uložení již v samém počátku do projektu stavby nebo v průběhu hrubé stavby.

 
webdesign by
KAMARUMAH®